HAKKIMIZDA

SELİNUS TURİZM


  Selinus Turizm, siz değerli misafirlerimize cennet ülkemizin eşsiz güzelliklerini gezdiren, daha kaliteli hizmet verebilmek için yeni fikirlerle karşınıza çıkan, Isparta merkezli turizm acentasıdır. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan A Grubu işletme belgesine sahiptir.

  0544 224 2 333 numaralı çağrı merkezimiz ve www.selinusturizm.com internet sitemiz ile Isparta çıkışlı kültür turlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Selinus Turizm olarak sizlere kaliteli hizmet vererek keyifli turlar geçirmenizi sağlamak için ekibimizle beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Selinus Turizm ailesi hedeflerinde öncelik olarak müşteri memnuniyetini ve uygun ücreti ön plana çıkarmaktadır.

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 5971
Anadolu Mahallesi, 422.Sokak No:5, MERKEZ/ISPARTA
WhatsApp/Cep Telefonu: 0544 224 23 33
Sabit Telefon: 0246 224 23 33

MİSYON

  Sürekli gelişmeyi ve yenilikçi fikirler ile müşterilerine en iyi olanı sunmayı ve siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

VİZYON

  %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata sunan Selinus Turizm, sizin keyifli bir tur geçirmeniz için yanınızdayız.

50

+

Turlarımız

2500

+

Müşterimiz

100

%

Memnuniyet

KAYIT İŞLEMLERİ


Kayıt için ücretin yarısı kapora (geri iadesiz) olarak alınır, kalan ücret ise tur günü araçta alınır.

Kapora alındıktan sonra misafirimizin isim-soyisim-telefon ve TC bilgileri alınıp sistemimize kaydedilir, geziden 1-2 gün önce biniş yeri biniş saati ile ilgili SMS atılır.


ÖDEME SEÇENEKLERİ


1- Misafirlerimiz ofisimize gelerek elden ödeme yapabilirler.

OFİS ADRES: Anadolu Mahallesi 422.Sokak No:5, MERKEZ/ISPARTA

2- Misafirlerimiz banka hesaplarımıza EFT/Havale yaparak ödeme işlemini gerçekleştirebilirler.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Alternate Text

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR


Kişi sayısına göre araç değişikliği saklı tutulur. Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 18 kişilik minibüs ile, 28 kişi midibüs ile, 35 kişinin üstünde ise otobüs ile turlar yapılacaktır.

Acenta gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, savaş, savaş ihtimali, öngörülmez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden bu gibi mücbir sebeplerden ötürü geziyi iptal edebilir, bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Tur rehberi, durumun gereklerine göre, tur programını tamamen gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tur esnasında araçta bırakılacak fotoğraf makinesi, cep telefonu, bilgisayar, kıymetli evrak, ziynet eşyası veya para kaybından Selinus Turizm sorumlu tutulamaz.

Alternate Text